Plakaty Vintage

Aktywne filtry

Marzą Ci się szykowne wnętrza o przytulnym, ale jednocześnie eleganckim charakterze? Szczęśliwie, zapewniający te wszystkie aspekty styl retro króluje na salonach (ale i poza nimi!) i jest bardzo pożądanym trendem wnętrzarskim. Co więcej, charakteryzuje się dużym zróżnicowaniem, dlatego możecie znaleźć u nas dekoracje ścienne zarówno do salonu, kuchni, łazienki, jak i gabinetu.

W naszym sklepie kupicie artystyczne plakaty w stylu vintage, które nadadzą charakteru Waszej przestrzeni i ozdobią każdą ścianę, bez znaczenia czy to salon, kuchnia czy łazienka. Wydruki zamknięte w ramkach, wykonane są na gładkim, półmatowym papierze o gramaturze 250g/m kw. przy użyciu drukarek najwyższej jakości, co gwarantuje wysoką estetykę grafik i żywe kolory.

Plakaty w stylu retro

Proponujemy zakup inspirujących wydruków, zarówno grafik ja i fotografii w ponadczasowym stylu vintage. Wśród nich znajdziecie specjalnie dobrane kolekcje, które prezentują:

  • eleganckie fotografie z miastami świata podkreślone minimalistyczną, białą ramką,
  • czarnobiałe i pastelowe fotografie tematyczne do salonu i gabinetu,
  • abstrakcyjne kolaże i obrazy z motywami kwiatowymi i kobiecymi,
  • pokrzepiające, inspirujące napisy w typografią w duchu retro,
  • minimalistyczne, skandynawskie grafiki inspirowane latami 60. XX wieku,
  • smakowite malunki idealne do kuchni,
  • delikatne ilustracje retro.

Plakaty na ścianę vintage w ramach dostępne w naszym sklepie są niepowtarzalne – w 90% są to oryginalne dzieła współpracujących z nami artystów, niedostępne nigdzie indziej. Ponadto nasza oferta cechuje się konkurencyjnymi cenami, które pozwolą na wybranie grafik na każdą ścianę w Twoim salonie, sypialni, kuchni czy łazience.

Pomysły na aranżację w stylu retro

Dostępne u nas plakaty vintage w ramie mogą być ozdobą ściany każdego pomieszczenia w Twoim mieszkaniu lub biurze. Tworząc nasze kolekcje zaplanowaliśmy ich rozmaite przeznaczenie, dzięki temu powstały m.in. plakaty do łazienki vintage, cechujące się delikatnymi, pastelowymi kolorami lub pozytywnymi tekstami. Ponadto ramki z szybą pleksi pozwolą ochronić grafiki przed wilgocią panującą w łazience lub kuchni.

Nuevo registro de cuenta

¿Ya tienes una cuenta?
Entrar en vez O Restablecer la contraseña