Plakaty z motywem miasta

Aktywne filtry

Szukasz oryginalnego, ale i eleganckiego pomysłu na dekorację salonu, przedpokoju lub biura? Zdecydowanie polecamy w tym celu plakaty z motywem miasta – estetyczne fotografię pozwolą przenieść się w miejscu i czasie za pomocą jednego spojrzenia na ścianę i uczynią przestrzeń znacznie przyjemniejszą.

Europejskie stolice w Twoim domu

Przedstawiamy kolekcję wyjątkowych fotografii w pastelowych, delikatnych barwach, na których znajdziecie takie motywy jak najwspanialsze Europejskie i światowe miasta, a wśród nich Paryż, Wenecja, Lizbona, Warszawa czy Nowy Jork. Nasze plakaty z miastami pozwolą Wam poznać urokliwe zakątki Chorwackich wybrzeży bądź kalifornijskich plaż prosto z wygodnego fotela lub sofy. Te wyjątkowe dekoracje ścienne sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach, jak i tych bardziej klasycznych.

Pomysł na nowoczesny plakat z miastem

Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością wydruku na papierze o wysokiej gramaturze. Jednak nie tylko sposób wykonania robi tu pozytywne wrażenie, ale także piękny design. Nasze plakaty z kolekcji “Miasta świata” występują w relaksującej palecie barw, wśród której dominują kolory takie jak róż, turkus czy złoto. Dzięki temu wpasują się w najnowsze trendy wnętrzarskie. Postawiliśmy na takie motywy jak: plaże, morze, pojazdy i oczywiście najpopularniejsze światowe budowle czy atrakcje jak wieża Eiffla czy portugalskie tramwaje.

Fotografie zamknięte są w białej ramce, która pozwoli na umieszczenie wydruków nawet na ścianie pokrytej wzorzystą tapetą. To minimalistyczne rozwiązanie może być doskonałym motywem przewodnim dla wszystkich dekorowanych przez Ciebie pomieszczeń. Ponadto nasze “światowe” plakaty na ścianę dostępne są także z dodatkowymi ramkami z tworzywa sztucznego.

Zachęcamy do zakupu całych zestawów wydruków dobranych na podstawie uzupełniających się motywów, które pozwolą stworzyć na ścianie estetyczną galerię. Spójna kolorystyka pozwala jednak na dobranie obrazków według własnego gustu i stworzenie przekroju najpiękniejszych miejsc na świecie.

Nuevo registro de cuenta

¿Ya tienes una cuenta?
Entrar en vez O Restablecer la contraseña