Plakaty abstrakcyjne

Aktywne filtry

Plakaty Eco Lifestyle Think Green Zielona Energia
Cena podstawowa 68,88 zł -10% Cena 61,99 zł

Plakaty Eco Green...

Plakat promujący odnawialne źródła energii i świadome korzystanie z zasobów naturalnych.
Plakat Nowoczesne Abstrakcje Kształty Geometryczne
Cena podstawowa 28,75 zł -10% Cena 25,87 zł

Plakat Nowoczesne...

Plakat Nowoczesne Abstrakcje Kształty Geometryczne w odcieniach czarno - szaro - białych.

Styl skandynawski charakteryzuje się minimalizmem, naturalnymi kolorami i interesującymi, wyrazistymi połączeniami. Nie ma więc lepszej dekoracji ściennej niż plakaty abstrakcyjne, które ożywią wnętrza i nadadzą im indywidualnego, artystycznego charakteru. Geometryczne wzory, akwarelowe plamy czy nietuzinkowe kolaże w minimalistycznych ramkach, sprawdzą się w nowoczesnych mieszkaniach, które cechuje lekkość i zamiłowanie do sztuki.

Abstrakcyjne plakaty do salonu

Salon jest sercem domu – to tutaj przyjmujemy rodzinę i przyjaciół, spędzamy czas wolny, relaksujemy się wieczorami przed telewizorem i popijamy z naszymi gośćmi aromatyczną kawę. Gdy zajmujemy się urządzaniem tego pomieszczenia, zależy nam by było jak najbardziej reprezentatywne i wizualnie atrakcyjne. Nowoczesne plakaty abstrakcyjne stanowią doskonałą dekorację pustych ścian i półek - nie przytłaczają, ale przyciągają wzrok i relaksują. Oprawione w białe lub czarne ramy mogą być doskonale eksponowane i podkreślać styl i upodobania właściciela mieszkania, przy okazji czyniąc salon przytulnym i atrakcyjnym wizualnie.

Szczególnie zachęcamy do budowania własnych, nowoczesnych galerii ściennych, gdzie świetnie sprawdza się mieszanie różnych stylów i rozmiarów wydruków czy też kolorów ramek. Salon to doskonałe miejsce by wykazać się kreatywnością i połączyć artystyczne fotografie i abstrakcyjne plakaty na ścianę.

Rozwiązania dla nowoczesnej sypialni

Eksperymentowanie z dziełami sztuki nie musi ograniczać się do salonu. Drugim ważnym pomieszczeniem w domu jest też sypialnia – to miejsce, w którym powinniśmy czuć się swobodnie. To doskonałe miejsce, by na ścianie zagościły nowoczesne plakaty abstrakcyjne w ramie lub umieszczone w specjalnych listwach. Przejrzyste, delikatne wzory rozświetlą każdy poranek, a wieczorem ukoją po ciężkim dniu. W końcu warto zadbać o odpowiedni wystrój pomieszczenia, w którym śpimy - powinno nas inspirować zaraz po przebudzeniu i zapewniać spokój ducha, dzięki wykorzystaniu odprężających kolorów i deseni.

Nuevo registro de cuenta

¿Ya tienes una cuenta?
Entrar en vez O Restablecer la contraseña